(067) 32-54-640
(044) 48-90-918
 
Заказать бесплатный звонок
Ваше имя Телефон Вопрос или комментарий
Выбор языка:

Вишгородські поліцейські активно навчають дітлахів дорожньої грамоти (ФОТО)

Вишгородські поліцейські активно навчають дітлахів дорожньої грамоти (ФОТО)

Вишгородські поліцейські активно навчають дітлахів дорожньої грамоти (ФОТО)

Співробітники Вишгородської поліції продовжують активно навчати школярів правил дорожнього руху та розповідають як уникнути небезпеки, яка може їх очікувати на вулицях. Заходи проводяться на території Вишгородського та Іванківського району в цікавій ігровій формі, щоб діти могли простіше запам'ятати життєво важливі правила.

До участі у заходах правоохоронці запрошують і батьків малечі. Саме вони надають великий багаж знань своїм дітям, тому, аби убезпечити їх від дорожньо-транспортних пригод, повинні на власному прикладі навчати та перетворити на звичку навики правильної поведінки на дорозі.  

Тематичні уроки вже неодноразово проводилися і викликали величезне зацікавлення у дітей, батьків та вчителів. Приємно вражені побаченим та почутим, дітлахи обіцяють поліцейським бути чемними, слухатися дорослих та дотримуватися всього, чого навчилися на імпровізованому уроці.

Вишгородська поліція переймаються тим, аби маленькі громадяни завжди почували себе у безпеці та продовжуватиме й надалі у такий цікавий, ігровий і пізнавальний спосіб проводити з ними профілактичні заходи та бесіди. Тематичні уроки проходитимуть упродовж року, на території Вишгородського та Іванківського району.

Також поліцейські постійно нагадують водіям транспортних засобів про необхідність посилити увагу до маленьких пішоходів, адже поведінка дитини на дорозі часто непередбачувана. З особливою уважністю та обережністю керувати авто на перехрестях, пішохідних переходах, зупинках громадського транспорту та місцях відпочинку.

     

 

AUTOTEMA.NET.UA ©2015. Designed & hosted by