Обучение детей безопасности на дороге

Обучение детей безопасности на дороге
Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Інформаційна розкладка для батьків та дітей "Безпека дорожнього руху"
Серія "Інформаційні стенди для ДНЗ" Інформація для батьків та дітей "Безпека дорожнього руху" Виконано з якісного кортону, що розкладається у продовгувату інформаційну розкладку, яку можна розмістити як на столі, так і на підвіконні. Викладено цікаву повчальну інформацію, яка постійно..
58грн
Жилет дитячий зі світлоповертаючими полосами, тканевий (жовтий)
  Жилет со светоотражающими полосами тканевой в ассортименте Цвет: желтый Детские размеры для безопасности ребенка на дороге в темное время суток, поездок на велосипеде, роликах и т.д. Жилет позволяет ребенку быть замеченным на дальнем расстоянии, что значительно снижает риск дор..
180грн
Набір прикрас "Дорожні знаки"
Набір "Дорожні знаки" допоможе дитині познайомитися з основними для пішохода знаками дорожнього руху, а також прикрасить Ваш інтер'єр. До набору входить: дорожні знаки (106ммх106мм) - 8шт. світлофор (160ммх620мм) - 2шт. медальки (d-60мм) - 32шт.  ..
84грн
Набор для обучения дорожной грамоте в школе
Набор для обучения дорожной грамоте в школах и дошкольных заведениях Набор является прекрасным учебным пособием, с помощью которого можно моделировать различные ситуации на дорогах. При этом, дети непосредственно участвуют в решении тех или иных дорожных ситуаций, выступая в роли участника до..
8 300грн
На основе 1 отзывов.
Работает на ocStore
AUTOTEMA.NET.UA © 2024